Těsnění držáku 26- 52 x 52 pro sklo 10mm 2ks
| Kód: | gt26-52-10 |
| Cena s DPH: | 9,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 8,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,41 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| materiál: | guma |
| model: | 26 52x52mm |
| tloušťka: | 10mm |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
Vlastnosti:

| Cena bez DPH: | 17,80 |
| Cena s DPH: | 21,50 |

| Cena bez DPH: | 12,90 |
| Cena s DPH: | 15,60 |

| Cena bez DPH: | 4,90 |
| Cena s DPH: | 5,90 |

| Cena bez DPH: | 8,70 |
| Cena s DPH: | 10,50 |

| Cena bez DPH: | 8,20 |
| Cena s DPH: | 9,90 |

| Cena bez DPH: | 8,20 |
| Cena s DPH: | 9,90 |

| Cena bez DPH: | 8,20 |
| Cena s DPH: | 9,90 |

| Cena bez DPH: | 8,20 |
| Cena s DPH: | 9,90 |