Modulární systém vchodového zastřešení s možností sestavení libovolné délky. Vchodová stříška je osazena polykarbonátem tloušťky 5 mm.




| Kód: | G-7600009 |
| Cena s DPH: | 1 535,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 268,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 63,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 52,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 1 |
| délka: | 120 |
| šířka: | 80 |
| barva: | ramena černá / plykarbonát čirý |
| Hmotnost: | 5 kg |
Stříška nad vchodové dveře Eco je vyrobena z kvalitního dutinkového polykarbonátu o síle 5 mm. Zakončovací lišty jsou vyrobené z eloxovaného hliníku a konzole z pevnostního plastu Součástí dodávky jsou hmoždinky a šrouby.
Jednotlivé vchodové stříšky lze neomezeně spojovat. Konzole jsou univerzální - oboustranné. Z každé následující stříšky se tedy jedna konzole vyjme a polykarbonát se ukotví do ukončovací konzole již hotové sestavy.
Vchodové stříšky Eco jsou kvalitním evropským výrobkem vyznačující se dlouhou životností a vysokou odolností proti krupobití. Jednoduché a účelové komponenty zaručují zcela jednoduchou a rychlou montáž. Vhodné použití stříšek pro zastřešení vchodů, teras, výloh obchodů, balkonů a lodžií.
| Vchodová stříška Eco | |
|---|---|
| rozměry | 120 x 80 x 25,5 cm |
| výška stříšky (složená) | 255 mm |
| rozteč mezi šrouby na konzoli | 175 mm |
| tloušťka výplně | 5 mm |
| možnost prodloužení | ano |
| max. zatížení sněhem | 75 kg/m2 |
| UV ochrana | ano |
| konstrukce | pevnostní plast |
| zakončovací lišta | hliník |
| boční konzole | 2 ks |
| barva konstrukce | černá |
| barva polykarbonátu | čirá |
| boční stěna | ne |

| Cena bez DPH: | 90,10 |
| Cena s DPH: | 109,00 |
| Cena bez DPH: | 11 550,40 Kč |
| Cena s DPH | 13 976,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 382,60 Kč |
| Cena s DPH | 16 193,00 Kč |