










| Kód: | F:80002300 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 924,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 38,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 9.57 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,1 cm |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | bez rastru |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Hladká dlažba je navržena tak, aby zpříjemňovala chůzi při použití na sportovištích, v obytných objektech či koňských stájích, přičemž minimalizuje riziko vážného zranění způsobeného pádem. Koně mohou často kopat a škrábat stěny svého prostoru. Hladká dlažba poskytuje fyzickou bariéru, která může minimalizovat poškození stěn. Snadno se instalují, mají neklouzavý, vodopropustný povrch tlumící hluk a nárazy. Lze je pokládat na betonový či asfaltový podklad. Jsou odolné a dlouhodobě pružné.
Gumová hladká dlažba se lepí především pro zajištění stability, prevenci trhlin. Lepení do podkladu nebo na stěnu také zvyšuje odolnost povrchu a usnadňuje údržbu. Používají se speciální lepidla s vysokou pevností a odolností. Správná technika lepení je klíčová pro dlouhodobě stabilní a spolehlivý povrch. Správné lepení pomáhá zabránit průniku vody do podkladu a chrání dlažbu před poškozením.
| vlastnost: | hladká, dopadová, necertifikovaná |
| použití: | bazény, bazény, koupaliště, dětská hřiště, fitness centra, posilovny, terasy, zahrady, zatravněné plochy, hřiště, workoutová hřiště |