





| Kód: | F:21545520 |
| Cena s DPH: | 133,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,54 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1 |
| určení: | pro přívěsy, vozíky, karavany, pro osobní vozidla, pod kola |
| výška: | 9 cm |
| délka: | 21 cm |
| šířka: | 10 cm |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, polypropylenový |
Zelený plastový bezpečnostní klín je ideální volbou pro zajištění osobních automobilů, přívěsů a vysokozdvižných vozíků. Vyrobeny jsou z odolného plastu (polypropylen, polyamid), který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení. Výrobek je dostupný v několika barevných variantách: černá, červená, modrá, zelená, hnědá, oranžová.
Klíny disponují ostrými hroty umístěnými v základně, což zajišťuje lepší stabilitu na různých typech povrchů – asfaltu, štěrku, nezpevněné zemině. Pro vyšší bezpečnost se doporučuje použít dva klíny – z každé strany kola jeden. Díky praktickému tvaru a zadní stěně se klíny snadno přenášejí a používají.
| vlastnost: | protiskluzová, bezpečnostní, zakládací, blokovací |