









| Kód: | F:80090008 |
| Cena s DPH: | 177,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,03 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 0.0084 |
| výška: | 0,6 cm |
| model: | SLICE |
| délka: | 6,1 cm |
| šířka: | 3,1 cm |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Bezpečnostní univerzální nožík Slice 00200 je jedním z nejoblíbenějších nožů. Jeho mikro keramická čepel efektivně řeže tenké materiály a zároveň chrání prsty díky jedinečnému finger-friendly® ostří. Ačkoliv byl tento bezpečnostní řezač ve tvaru myši původně určen k použití v domácnosti (exceluje totiž v řezání lepící pásky a rozbalování zakoupeného zboží), našel po celém světě využití v průmyslovém prostředí. Tento bezpečnostní řezač můžete mít vždy při ruce díky otvoru na šňůrku a zabudovanému magnetu.
Hlavní rozdíl mezi klasickými ocelovými nebo keramickými čepelemi jiných nožů proti noži Slice je v tloušťce a dvojitém broušení! Díky úhlu zkosení mikro čepele dochází k rozložení tlaku při řezání a účinně brání hlubokým řezným ranám.
Zásluhou použitého patentovaného broušení ostří Finger-friendly® je čepel ostrá jen tak, jak je potřeba k řezání různých typů materiálů a také je čepel odolná vůči pádům na zem. Díky tomuto broušení poskytuje 11,2 x delší dobu používání než u ocelových nožů.
Keramické čepele Slice jsou nejiskřivé, nemagnetické a chemicky netečné. Nepodléhají korozi a vydrží při teplotách až do 1600 °C.
| vlastnost: | univerzální, malá, bezpečnostní |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 556,50 Kč |
| Cena s DPH | 673,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 168,90 Kč |