



| Kód: | F:81716329 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 415,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 343,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 17,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.4 |
| materiál: | 100% nitrilová pryž |
| určení: | pro rohože Skywalker HD |
| výška: | 1,3 cm |
| model: | Nitrile, Skywalker HD Safety Ramp |
| délka: | 91 cm |
| šířka: | 5 cm |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| typ: | samice |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | 100% nitril |
Příslušenství pro rohože řady Skywalker HD má shodný ergonomický bublinový povrch, systém zámků i konstrukci odpružení. Tato těsná integrace nabízí nekonečné konfigurační možnosti. Vyrábí se z gumových směsí pro vysokou zátěž, plně kompatibilních s řadou rohoží Skywalker HD.
| vlastnost: | olejivzdorná, náběhová |