



| Kód: | F:81011111 |
| Cena s DPH: | 3 073,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 539,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 126,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 104,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 4.4 |
| výška: | 34 cm |
| délka: | 32 cm |
| šířka: | 54 cm |
| barva: | červená, žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - kov: | ocelový |
Žlutá parkovací zábrana vyrobená z vysoce kvalitní oceli se vyznačuje odolností a masivností. Parkovací zábrana je efektivním řešením pro zajištění parkovacích míst nebo omezení vjezdu na silnici. Tato zábrana je přáškově lakovaná. Výrobek je viditelný po setmění a za ztížených povětrnostních podmínek. Zábranu je možno zamknout visacím zámkem (zámek je součástí sady).
Parkovací zábrana by měla být umístěna tak, aby se zabránilo kolizi vozidel s jejich částmi. Montáž zábrany k zemi pomocí rozpěrných šroubů (jsou součástí dodávky). Mechanické poškození nesprávným používáním zábran nepodléhá reklamaci.
Sada obsahuje zámek s cylindrickou vložkou, 3 klíče a 6 montážních šroubů.
| vlastnost: | reflexní, parkovací |
| Cena bez DPH: | 2 351,30 Kč |
| Cena s DPH | 2 845,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,50 Kč |