



| Kód: | F:85095230 |
| Cena s DPH: | 5 335,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 409,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 219,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 181,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 28 |
| výška: | 0,2 cm |
| model: | SITEPATH |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 100 cm |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
SITEPATH je lehká rohož určená pro snadné vytváření výrazných chodníků na staveništích, továrnách a jiných průmyslových místech. Materiál je flexibilní a lze jej položit i na nerovné povrchy. Vrchní část v diamantovém vzoru společně se žlutou barvou zajišťují snadnou viditelnost chodníků. Matrace je snadno čistitelná pomocí vysokotlakého čističe nebo hadice. Dodává se v dlouhých rolích pro snadnou instalaci a lze ji položit volně nebo přilepit k podlaze. Díky nízkému profilu se snižuje riziko.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová |