



| Kód: | F:89897121 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 159,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.25 |
| materiál: | textilní |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,3 cm |
| model: | Welcome - Deco |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní vstupní vnitřní čistící rohož s motivem WELCOME je určena do méně zatížených prostor, před dveře do domu, bytu či kanceláře. Jedná se o nejlevnější variantu vstupní rohože pro běžné použití.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, vtipná |
| použití: | vstup do bytu, vstup do kanceláře, vstup do rodinného domu |