




| Kód: | F:85632111 |
| Cena s DPH: | 13 063,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 795,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 538,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 444,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| hmotnost: | 8.62 |
| materiál: | plastový |
| určení: | pod kola, pro kamiony, návěsy, pro těžké stroje, techniku |
| výška: | 25,5 cm |
| model: | MC3010 |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 38,5 cm |
| barva: | žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, polyuretanový |
Tyto obrovské zakládací klíny jsou ideální pro použití u největších nákladních automobilů, vozidel stavební a těžké techniky. Schváleno a používáno společností Caterpillar a doly po celém světě
| vlastnost: | bezpečnostní, zakládací, blokovací |