



| Kód: | F:89897012 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.3 |
| materiál: | gumový, kokosový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,8 cm |
| model: | Squares - Rectangle |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do rodinných domů |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - dřevo, přírodní: | kokosový |
Venkovní gumová vstupní čistící rohožka s kokosovým vláknem je vhodná pro odstranění drobných nečistot. Tuto rohožku nejčastěji vidíte jako u vstupů do rodinných domů a komerčních budov. Rohož je zároveň pěkným designovým doplňkem.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |