


| Kód: | F:70930102 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 439,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 362,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 18,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2 |
| materiál: | kokosový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,7 cm |
| model: | Welcome - Dog |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| materiál - dřevo, přírodní: | kokosový |
Vstupní čistící kokosová rohož, která nalezne uplatnění nejen u vchodových dveří domácností a komerčních prostor, ale i na terase či balkonu. Kokosová vlákna jsou zatavena v PVC, které zajišťtuje dlouhou životnost rohožky a její lepší přilnavost k podkladu.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní, vtipná |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |