MUNGO hmoždinka do děrovných.cihel ML 10x90
| Kód: | 43062411 |
| Cena s DPH: | 8,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 7,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál ? | Nylon ( polyamid ) |
| Průměr | 10 mm |
| Délka | 90 mm |

| Cena bez DPH: | 9,80 |
| Cena s DPH: | 11,80 |

| Cena bez DPH: | 8,90 |
| Cena s DPH: | 10,80 |

| Cena bez DPH: | 256,20 |
| Cena s DPH: | 310,00 |
| Cena bez DPH od: | 1,65 Kč |
| Cena s DPH od | 2,00 Kč |