

| Kód: | F:81947034 |
| Cena s DPH: | 42 643,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 35 242,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 756,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 451,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 75 |
| určení: | do sauny, k bazénu, do veřejných sprch, do veřejných šaten |
| výška: | 1,2 cm |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 100 cm |
| typ: | role |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Víceúčelová PVC rohož s diamantovým vzorem a jednoduchou údržbou. Otevřená struktura spolu se speciálně navrženými spodními výstupky má výbornou drenážní schopnost. Rohož je pohodlná pro bosé nohy.
| vlastnost: | bazénová, protiskluzová, univerzální |